Soli Deo Gloria!

Тільки Богу Слава! Цією відомою тезою можна підсумувати першу спільну сесію для магістерських програм в нашій семінарії.

Мрії багатьох, як студентів, так і викладачів втілилися вже цієї осені. Кременчуцька Євангельська Семінарія (КЄС) здійснила новий набір на магістерську програму з християнського керівництва, а також поклали наріжний камінь для нової магістерської програми з Біблійної душеопіки.  З 20 по 24 вересня 40 магістрантів стали на шлях здобуття вищої духовної освіти. Студенти разом з викладачами та навіть частиною штатних працівників, могли разом бути присутніми на курсі «Вступ до біблійної душеопіки й процес змін», в якому зверталася увага на Біблійні основи процесу змін яких так потребує кожна людина.Семінарія

Викладачем цього тижня був Доктор Вейн Вандервієр, що має пасторське серце і глибокий практичний досвід в плані консультування і зрощення учнів. Дві програми «магістр біблійної душеопіки» та «магістр християнського керівництва» в процесі навчання і тренінгів змогли більше усвідомити як звершувати служіння і будь-які інші справи для Божої.

Церква сьогодення все частіше піддається спокусам привабливості світських цінностей, тому для нашої семінарії ми обрали шлях фундаментального відношення до цінностей Писання. «Слава Божа» – це Його статус, вага, характер. Разом з професором ми мали можливість задавати собі глибокі питання: «Чому ми робимо те, що робимо?», тобто мотивація найкращих справ – більш важлива, ніж самі плоди, котрі ми бачимо. «Славити Бога» – це демонструвати Його велич, діючи відповідно Його задуму. А це, як відомо, має пряме відношення і до керівництва в церкві, і до душеопіки, і взагалі, до всього, що ми робимо в житті, що ми й читаємо в посланні апостола Павла «Тож, коли ви їсте, чи коли ви п’єте, або коли інше що робите, усе на Божу славу робіть!» (1Кор.10:31)

Декілька відгуків студентів:

Переоцінив своє відношення, до поведінки людей. Вже давно “притупилися”, як кажуть, реакції на гріховну поведінку. Коли раніше в подібній ситуації я просто закривав очі, покладаючись на те, що Бог розставить все на свої місця без моєї участі. Тепер за 2 дні після сесії вже було два випадки, коли я включався в ситуацію і з любов’ю, використовуючи Слово Боже “наставляв-виправляв”, того хто поводився не гідно свого положення. Це стосується саме членів церкви в якій я являюсь пастором. Тепер планую проводити зустрічі віч-на-віч з всіма членами моєї команди, кожного місяця Мельник Денис.

Вже на першій сесії магістерської програми мені вдалося під новим кутом поглянути на світську психологію та зрозуміти її можливий руйнівний вплив на душу людини, до Бога, Його Слова та християнства в цілому. Я ще раз упевнилася в тому, що лише Писання має цілющий вплив на серце людини і сподіваюсь, що завдяки навчанню зможу у подальшому бути добрим інструментом в руках Господа.” Власова Олена

Перша сесія – наче перший сніг: не встигли порадіти, а він розтопився…  Особисто для мене даний курс був ще однією гранню душеопікунства. Враховуючи те, що я його прослуховувала ще на двох факультетах, то можна лише дивуватися тому як Бог, ніби то знайомі істини відкриває по-новому. Таке враження, що нарешті “дійшло”.  Сьогодні провела сестринське зібрання, використавши принципи, які отримала на сесії та використавши вдало підібраний біблійний текст. Слава Богу за семінарію, викладачів та всіх, хто про нас турбувався під час навчання.Людмила Марфін.

“На цьому тижні я ствердився в розумінні достатності Писання для вирішення життєвих проблем. Бачу потребу навчитися більш критично працювати з текстами Біблії та богословською літературою для ефективного здійснення процесу змін людей” Чабаненко Олександр.

Кременчуцька євангельська семінарія дякує місії  Overseas Instruction in Counseling (OIC) та Київській богословській семінарії за партнерство та допомогу в побудові магістерської програми “Біблійна душеопіка”.

Вам також може сподобатись…

ШУБ-6: успішна сесія у Кропивницькому

ШУБ-6: успішна сесія у Кропивницькому

Студенти Школи Учнів Благовісників (ШУБ-6) успішно завершили девʼяту сесію, яка тривала з 22 по 28 січня 2024 року у м. Кропивницькому на базі церкви «Дім Євангелія». Під час сесії директор...

Зв'язатися з нами

Language »