ШУБ-6: успішна сесія у Кропивницькому

Студенти Школи Учнів Благовісників (ШУБ-6) успішно завершили девʼяту сесію, яка тривала з 22 по 28 січня 2024 року у м. Кропивницькому на базі церкви «Дім Євангелія».

Під час сесії директор програми, Черняєв Станіслав, викладав курс герменевтики. Предмет має допомогти студентам у вивченні та правильному тлумаченні Слова Божого для застосування у проповідях, домашніх групах, уроках недільної школи та інших служіннях.

Завданням практичної частини сесії було проникнення в “ойкос” – групи людей, яким можна свідчити про Христа. Групами студенти знаходили та долучались до соціальних, молодіжних та волонтерських центрів, гуртків по інтересам (шахи, волейбол, більярд), відвідували військових у міському шпиталі. Там вони могли засвідчити про свою віру, поділитись Євангелієм та запрошували людей до церкви “Дім Євангелія”.

У суботу ввечері студенти звітували про виконані завдання, ділились успіхами та невдачами.

Дякуємо церкві «Дім Євангелія» , що приймає кожен набір студентів, служить і підтримуєте у молитвах. Вони вже готуються до прийому наступної групи студентів ШУБ-7. Молимося, щоб Бог благословив всіх, хто бере участь у цьому служінні 🙏

  • ШУБ1
  • ШУБ3
  • ШУБ4

Вам також може сподобатись…

Зв'язатися з нами

Language »