Цілі та завдання програми “Сімейне служіння”

Програма націлена на навчання насамперед сімейних пар, які відчувають покликання нести служіння (або вже його несуть) серед християнських родин.

Беручи до уваги той сумний факт, що протягом останніх років ворог душ людських зробив християнські сім’ї особливою мішенню своїх нападок, головною метою програми ” сімейне служіння” є духовна підтримка родин, що включає повчання в біблійному вченні про сім’ю та душеопікунство.

Ми розуміємо, що головною умовою зміцнення родин є духовний стан подружжя і якісна дошлюбна підготовка, а не методика або просто набір знань. Тому в процесі навчання найголовніша увага буде приділена аспекту наставництва – подружжя повинно отримувати допомогу від наставників і займатися наставництвом з іншими сімейними парами.

 

Вам также может понравиться…

Школа I’MPULSE

Школа I’MPULSE

Ласкаво просимо до Кременчуцької Євангельської Семінарії!Школа I'MPULSE – це освітня платформа із навчальним інтенсивом по молодіжному служінню для розвитку молодіжних лідерів, команд молодіжного...

Відкрита сесія магістерської програми

Відкрита сесія магістерської програми

В Кременчуцькій євангельській семінарії проходить відкрита сесія магістерської програми. Студенти приїхали разом зі своїми командами, щоб побути в спілкуванні та пройти важливий матеріал. Викладач –...

Зв'язатися з нами

Language »