Біблійна душеопіка

БАКАЛАВР БІБЛІЙНОЇ ДУШЕОПІКИ

Підготовка пастирів, служителів і рядових членів церкви до правильного та коректного примінення Писання в служінні ціленаправленого на особистому наставництві (Гал.6:1; 1Сол.5:14; Рим.15:14)

ФІЛОСОФІЯ

Програма розроблена для пасторів, служителів, а також інших членів церкви, які бажають служити Господу і людям через біблійну душеопіку. Для отримання великих результатів студент має бути готовий присвятити зовсім не багато часу: всього 6 тижнів на рік. Інноваційна методика викладання з диференційованим підходом до особливостей кожного студента націлена на виховання якісно нового покоління служителів-душеопікунів. Студенти не просто виконують завдання (перед сесією і після сесії), ба більше, спілкуються з викладачами і одногрупниками — в майбутньому це стане підґрунтям для міжцерковного партнерства і обміну досвідом у служінні в масштабі як України, так і за її межами. За допомогою використання інтернет-платформ комунікація і модульний контроль суб’єктів навчання стали ще більш зручними і ефективними.

У навчанні застосовується низка універсальних наукових принципів, зокрема принцип моделювання. Так, наприклад, студенти постійно виконують практичні завдання, що знайомлять їх з типовими проблемними життєвими ситуаціями, які будуть супроводжувати їх у служінні.

Програма зосереджена на формуванні студента як душеопікуна, який здатний на основі Писання надати кваліфіковану комплексну допомогу як християнину, так і невіруючій людині. Власне, принципи роботи з невіруючими особами є винятковою розробкою викладача курсу. Робота із зазначеною категорією розрахована на вирішення таких проблем: апатія, депресія, екзистенційний вакуум (відсутність сенсу і цілей у житті), суїцидальні наміри тощо. Зрештою, отримані навички сприяють більш ефективному благовістю в час кризових ситуацій.

ЦІЛІ ПРОГРАМИ

Ми хочемо бачити як благочестиві християнські служителі застосовують отримані знання біблійної душеопіки у своїх помісних церквах. Переконані, що за допомогою отриманих навичок випускник буде здатний поширювати Євангеліє в розбиті, зломлені, знедолені серця.

КОМПЕТЕНЦІЇ ВИПУСКНИКА ПРОГРАМИ
 • Глибоко переконаний в тому, що Писання достатньо для служіння душеопіки (2Пет.1:3; 2Тим.3:16-17; Євр.4:12).
 • В особистому житті служитель вміє зосередитися спочатку на своєму серці для особистого духовного зросту (1Тим.4:16; Мт.7:5; Пр.4:23; Пр.20:5).
 • Навчений методам біблійної душеопіки, здатний до служіння наставництва (1Сол.5:14).
 • Має глибоке розуміння біблійних принципів для розуміння людей, їх мотивів, проблем у гріховному світі і рішень, які пропонує Господь (Пр.20:5; Мк.7:21-23; Як.4:1; Євр.4:12; Єр.17:9-10).
 • Має розуміння гуманістичних психологічних теорій і систем терапії і навчений правильно реагувати на них (Кол.2:8; Пр.3:5-7).
НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

Основи біблійної душеопіки

 • Процес біблійної душеопіки
 • Біблійні вирішення проблеми гніву
 • Душеопіка у книзі Йова
 • Сімейне консультування і душеопіка дітей
 • Історія душеопіки
 • Біблійне вирішення проблеми страху
 • Біблійне вирішення конфліктів
 • Біблійне вирішення проблеми депресії
 • Кризова душеопіка
 • Євангелізація через душеопіку
 • Залежності

Навчання здійснюється в очно-заочній формі (1 тиждень раз в 2 місяця, 6 сесій в рік).

Програма отримала міжнародне визнання і акредитована ЕААА.

Вам также может понравиться…

Перша сесія ШУБ

Перша сесія ШУБ

Минулого тижня пройшла перша сесія нової групи Школи Учнів Благовісників. На програмі навчається 10 студенів із Кременчука, Полтави, Запоріжжя і Харківської області. Знайомство із навчанням почалось...

Навчання і покликання

Навчання і покликання

11-15 вересня пройшла перша сесія студентів програми "Лідер підлітково-молодіжного служіння" у Кременчуцькій Євангельській семінарії. 12 молодих людей, які подали документи на навчання, здали...

Коли в сім’ї царює Бог

Коли в сім’ї царює Бог

26 серпня, в рамках програми підготовки лідерів сімейного служіння відбулася сімейна конференція "Коли в сім'ї царює Бог". Захід був збагачений духовними підбадьореннями, новими поглядами та...

Зв'язатися з нами

Language »