Біблійна душеопіка

БАКАЛАВР БІБЛІЙНОЇ ДУШЕОПІКИ

Підготовка пастирів, служителів і рядових членів церкви до правильного та коректного примінення Писання в служінні ціленаправленого на особистому наставництві (Гал.6:1; 1Сол.5:14; Рим.15:14)

ФІЛОСОФІЯ

Програма розроблена для пасторів, служителів, а також інших членів церкви, які бажають служити Господу і людям через біблійну душеопіку. Для отримання великих результатів студент має бути готовий присвятити зовсім не багато часу: всього 6 тижнів на рік. Інноваційна методика викладання з диференційованим підходом до особливостей кожного студента націлена на виховання якісно нового покоління служителів-душеопікунів. Студенти не просто виконують завдання (перед сесією і після сесії), ба більше, спілкуються з викладачами і одногрупниками — в майбутньому це стане підґрунтям для міжцерковного партнерства і обміну досвідом у служінні в масштабі як України, так і за її межами. За допомогою використання інтернет-платформ комунікація і модульний контроль суб’єктів навчання стали ще більш зручними і ефективними.

У навчанні застосовується низка універсальних наукових принципів, зокрема принцип моделювання. Так, наприклад, студенти постійно виконують практичні завдання, що знайомлять їх з типовими проблемними життєвими ситуаціями, які будуть супроводжувати їх у служінні.

Програма зосереджена на формуванні студента як душеопікуна, який здатний на основі Писання надати кваліфіковану комплексну допомогу як християнину, так і невіруючій людині. Власне, принципи роботи з невіруючими особами є винятковою розробкою викладача курсу. Робота із зазначеною категорією розрахована на вирішення таких проблем: апатія, депресія, екзистенційний вакуум (відсутність сенсу і цілей у житті), суїцидальні наміри тощо. Зрештою, отримані навички сприяють більш ефективному благовістю в час кризових ситуацій.

ЦІЛІ ПРОГРАМИ

Ми хочемо бачити як благочестиві християнські служителі застосовують отримані знання біблійної душеопіки у своїх помісних церквах. Переконані, що за допомогою отриманих навичок випускник буде здатний поширювати Євангеліє в розбиті, зломлені, знедолені серця.

КОМПЕТЕНЦІЇ ВИПУСКНИКА ПРОГРАМИ
 • Глибоко переконаний в тому, що Писання достатньо для служіння душеопіки (2Пет.1:3; 2Тим.3:16-17; Євр.4:12).
 • В особистому житті служитель вміє зосередитися спочатку на своєму серці для особистого духовного зросту (1Тим.4:16; Мт.7:5; Пр.4:23; Пр.20:5).
 • Навчений методам біблійної душеопіки, здатний до служіння наставництва (1Сол.5:14).
 • Має глибоке розуміння біблійних принципів для розуміння людей, їх мотивів, проблем у гріховному світі і рішень, які пропонує Господь (Пр.20:5; Мк.7:21-23; Як.4:1; Євр.4:12; Єр.17:9-10).
 • Має розуміння гуманістичних психологічних теорій і систем терапії і навчений правильно реагувати на них (Кол.2:8; Пр.3:5-7).
НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

Основи біблійної душеопіки

 • Процес біблійної душеопіки
 • Біблійні вирішення проблеми гніву
 • Душеопіка у книзі Йова
 • Сімейне консультування і душеопіка дітей
 • Історія душеопіки
 • Біблійне вирішення проблеми страху
 • Біблійне вирішення конфліктів
 • Біблійне вирішення проблеми депресії
 • Кризова душеопіка
 • Євангелізація через душеопіку
 • Залежності

Навчання здійснюється в очно-заочній формі (1 тиждень раз в 2 місяця, 6 сесій в рік).

Програма отримала міжнародне визнання і акредитована ЕААА.

Вам также может понравиться…

Місіонерська конференція від Перекладачів Біблії

Місіонерська конференція від Перекладачів Біблії

27-28 червня пройшла чергова місіонерська конференція «Discovery» на базі Кременчуцької євангельської семінарії. Її учасниками стали близько 85 осіб з різних регіонів України. Акцент конференції був...

Випуск 2024 в Кременчуцькій євангельській семінарії

Випуск 2024 в Кременчуцькій євангельській семінарії

Цьогорічний випуск у Кременчуцькій євангельській семінарії став справжнім святом віри та мужності. Особливою радістю цього випуску став візит партнерів зі США, які попри війну в Україні не побоялись...

Школа молодіжних служителів I’MPULSE

Школа молодіжних служителів I’MPULSE

Ласкаво просимо до Кременчуцької Євангельської Семінарії! Школа I'MPULSE – це освітня платформа із навчальним інтенсивом по молодіжному служінню для розвитку молодіжних лідерів, команд молодіжного...

Зв'язатися з нами

Language »