Погляд у минуле, крок у майбутнє: сесія першокурсників

Останнього тижня квітня двері Кременчуцької Євангельської Семінарії були гостинно відкриті для студентів всіх бакалаврських програм першого курсу. Сесію було представлено двома важливими як в теорії, так і в практиці предметами.

В першій половині тижня викладач Ігор Скрипник представив “Огляд Старого Заповіту”. А з середи по п’яницю включно всі студенти опановували “Вступ до душеопіки”, предмет викладав Андрій Книжник. По завершенні прослуховування студенти успішно склали іспити та тести, а також отримали “завдання з духовного зростання” для виконання вдома.

“Огляд Старого Заповіту: Тепер історії старого заповіту склалися до купи та набули цілісної форми. Вступ до душеопіки: “Аналіз своїх вчинків і серця тепер мають стати повсякденною звичкою, для особистого розвитку в поклонінні Творцю”

Єлизавета Бобіренко

“Огляд Старого Заповіту: Викладач допоміг побачити основну лінію, яка тягнулась від початку (Буття) і до Малахії. Господь залишив для нас дуже важливий приклад, показавши життя обраного єврейського народу, який нам можна приміняти й до свого життя. Перевіряти, як же я особисто поклоняюсь Богу, що від мене очікує Господь. Бог не змінився, що в Старому Завіті, що в Новому, що і зараз — Один і Той же.

Вступ до душеопіки: Для мене головне в цьому предметні це розуміння, що я на своєму місці. Господь по особливому торкався серця і показував, що мені потрібно спочатку змінити в собі.”

Діана Чуб

Вам також може сподобатись…

Школа I’MPULSE

Школа I’MPULSE

Ласкаво просимо до Кременчуцької Євангельської Семінарії!Школа I'MPULSE – це освітня платформа із навчальним інтенсивом по молодіжному служінню для розвитку молодіжних лідерів, команд молодіжного...

Відкрита сесія магістерської програми

Відкрита сесія магістерської програми

В Кременчуцькій євангельській семінарії проходить відкрита сесія магістерської програми. Студенти приїхали разом зі своїми командами, щоб побути в спілкуванні та пройти важливий матеріал. Викладач –...

Зв'язатися з нами

Language »