Коли в сім’ї царює Бог

26 серпня, в рамках програми підготовки лідерів сімейного служіння відбулася сімейна конференція “Коли в сім’ї царює Бог”. Захід був збагачений духовними підбадьореннями, новими поглядами та практичними порадами щодо впровадження благодаті у різні аспекти сімейного життя.

Андрій Книжник у своїй темі “Преображуюча сила благодаті” звернув увагу присутніх на те, як благодать Божа може змінити життя кожної родини. Він поділився особистими свідченнями та біблійними принципами, які допомагають нам крок за кроком наблизитися до Бога та дослідити Його благодать.

Друга тема: “Практика благодаті в подружньому житті” була присвячена подружньому життю та практичним аспектам застосування благодаті в родинних відносинах. Керівник програми “Сімейне служіння” Віталій Кравченко поділився цінними порадами та стратегіями, які допоможуть сім’ям зростати разом, опираючись на благодать Божу. Він відзначив важливість взаєморозуміння, терпимості та молитви у подружніх відносинах.

Радислав Цуркан та його дружина Софія розкрили тему “Відносини благодаті у вихованні дітей”. Вони поділилися своїм досвідом та принципами, які допомагають створити благодатну атмосферу в сім’ї, де діти зростають з розумінням Божої любові та плану для їхнього життя.

Загальний настрій конференції був надзвичайно піднесеним. Учасники мали можливість зануритися у вивчення Біблії, обмінятися досвідом та завести нові знайомства. Під час практичних сесій були запропоновані питання для обговорення, які допомогли узагальнити отримані знання та побачити шляхи реалізації їх у реальному житті.

Ми вдячні Богу за можливість провести цю конференцію, за мудрість та посвяченість спікерів. Маємо велику надію, що сім’ї, які відвідали цей захід будуть прикладом дії сили Божої благодаті у світі.

Якщо вам цікава тема сімейного служіння, підготовка до сімейного життя, богослов’я сім’ї та кризове душеопікунство сімейних пар, а також організація сімейних клубів, домашніх груп, таборів тощо, запрошуємо стати студентом програми “Лідер сімейного служіння”! 

Більше фото з конференції за посиланням

Вам також може сподобатись…

Місіонерська конференція від Перекладачів Біблії

Місіонерська конференція від Перекладачів Біблії

27-28 червня пройшла чергова місіонерська конференція «Discovery» на базі Кременчуцької євангельської семінарії. Її учасниками стали близько 85 осіб з різних регіонів України. Акцент конференції був...

Випуск 2024 в Кременчуцькій євангельській семінарії

Випуск 2024 в Кременчуцькій євангельській семінарії

Цьогорічний випуск у Кременчуцькій євангельській семінарії став справжнім святом віри та мужності. Особливою радістю цього випуску став візит партнерів зі США, які попри війну в Україні не побоялись...

Школа молодіжних служителів I’MPULSE

Школа молодіжних служителів I’MPULSE

Ласкаво просимо до Кременчуцької Євангельської Семінарії! Школа I'MPULSE – це освітня платформа із навчальним інтенсивом по молодіжному служінню для розвитку молодіжних лідерів, команд молодіжного...

Зв'язатися з нами

Language »