Що таке повний екстрим?

Бажаєш знати, що таке повний екстрим, щоб сказати: «це Ти, Господи»?!

Тоді твій час настав: вступай до Кременчуцької Євангельської Семінарії, дякуй Богу та розпочинай свою подорож. Якщо ти любиш самотність, або, навпаки, пригоди – то тобі саме сюди, до нас, студентів КЄС!

Чи можна розповісти та показати у всіх емоціях, в декількох словах, про те, що пережила студентка, яка:

  • по віку крокує до третьої двадцятки,
  • має майже двадцятку дітей,
  • які вчать свої уроки-онлайн,
  • і затіяли «генералочку в хаті», поки мама на своїй сесії СИДИТЬ,
  • причому в неї співпали відразу їх дві, а знання по ІТ-технологіях не дотягують навіть до 5%?

Як дивитися в очі обом викладачам, які знають: «вона зараз у мене на уроці, чи в нього»? А відмічатися-«хреститися» потрібно в обох класах? Про що думав мозок, якого ніхто і ніколи так не тривожив, коли отримував інформацію в обидва вуха, причому, з правого, чомусь інформація ішла в ліве, а з лівого – в праве… І десь посередині вони зустрічалися, щоб розмовляти між собою?

Це був ще один виклик від Господа, який вказував на те, що Його здібності створювати свято – надзвичайні, варто лише впокоритися і прийняти це з подякою.

Щиро дякую Богу та викладачам за розуміння та підтримку. Нехай Господь рясно благословить Свою працю у ваших серцях та дасть щедрий урожай в наших, щоб ця праця не була даремна.

Дякуємо за статтю-відгук про сесію – Марфін Людмилу (студентку груп “Соціальне служіння” та “бакалавр Християнского Душеопікунства”).

ПОСЕТИ НАС ПО СЕТИ

Telegram | Facebook | Instagram

Вам также может понравиться…

Випуск 2021!

Випуск 2021!

Досягайте високого Божого покликання!   Радість і гордість будь-якого учбового закладу – це його випускники. Особливо, коли вони добре підготовлені та готові до праці. Кременчуцька семінарія не...

Сесія ЦПМ в Грузії

Сесія ЦПМ в Грузії

Нещодавно група студентів Центру підготовки місіонерів відвідала Грузію. Це перша закордонна сесія для першокурсників-місіонерів, а тому саме тут вони вперше змогли повністю зануритися в незвідану...

Лебединая песня магистров

Лебединая песня магистров

На этой неделе состоялась заключительная сессия программы «Магистр христианского руководства». Быстро пролетело три года обучения и вот уже финишная прямая. Последним аккордом был 12 модуль с темой...

Связаться с нами

Language »