ШУБ: шлях до служіння

13 серпня 2023 року завершилася шоста сесія студентів програми Школа Учнів Благовісників. Позаду перший рік навчання, практики і формування на основі вчення Христа. Студенти пройшли такі предмети:

  • Нагірна проповідь Христа – світоглядні засади
  • Формування особистості
  • Робота в команді
  • Благовістя
  • Взаємовідносини і шлюб – біблійні принципи
  • Проведення християнський таборів

Сесія була проведена на базі церкви “Благовість”, що знаходиться у селі Велика Рублівка, Полтавської області. Протягом тижня студенти бачили життя церкви, яке стало для них додатковою навчальною платформою. Це дало можливість студентам бачити, відчувати та вивчати реальні аспекти церковного служіння.

Однією з ключових подій цієї сесії був практичний курс “Організація християнських таборів”, який викладав Дмитро Дрига. Протягом трьох днів студенти освоювали теоретичну базу, готуючись одночасно до практики. З четверга по суботу вони організували табір для дітей віком 10-13 років. Студенти були у ролі координаторів, ведучих, наставників, музикантів, спорт інструкторів, фотографів, лідерів, прибиральників, звукооператорів. Інколи їм потрібно було об’єднувати ролі, щоб покрити всі потреби у таборі, але як команда вони змогли організувати і провести табір самостійно.
На п’ятницю (2 день табору) прогнозували дощ, і команда переживала, що учасники лишаться вдома. Змінювали плани і наповнення табірного дня. Та молитви команди були почуті: від початку табору і до останньої зустрічі опадів над табором не було.

При підготовці до табору студенти поставили перед собою кілька цілей. Перша з них – донести Євангеліє дітям. Тому за основу табору вони взяли такі теми: любов Бога, проблема гріха, жертва Христа і особистий вибір. У вигляді хвороби підліткам була донесена істина про гріх, а Христос став єдиними ліками від цієї “хвороби”.

Другою ціллю табору було знайомство нових дітей з церквою. Для цього студенти запросили кілька молодих людей-членів церкви на останній день табору, де учасники змогли познайомилися з людьми, з якими можна спілкуватися далі. Церква вже планує подальші зустрічі.

  • 2023-08-15 12.34.57
  • 2023-08-15 12.35.02
  • 2023-08-15 12.35.06
  • 2023-08-15 12.35.09

У неділю команда студентів і наставників приймали участь у недільному служінні.

Попереду ще рік, який буде направлений більше на практику. І студенти, і наставники потребують ваших молитов, аби продовжувати навчання, формування, підготовку до служіння. Також з вересня починає навчання нова група програми Школи Учнів Благовісників, які хочуть служити для Христа, тому є потреба молитися і за них.

Якщо ти хочеш служити Христу, присвятити своє життя тому, щоб бути учнем Христа, бути Його палким послідовником – запрошуємо тебе на навчання у ШУБ 2024: слідкуй за новинами у нашому телеграм каналі і не пропусти новий набір!

Вам також може сподобатись…

Місіонерська конференція від Перекладачів Біблії

Місіонерська конференція від Перекладачів Біблії

27-28 червня пройшла чергова місіонерська конференція «Discovery» на базі Кременчуцької євангельської семінарії. Її учасниками стали близько 85 осіб з різних регіонів України. Акцент конференції був...

Випуск 2024 в Кременчуцькій євангельській семінарії

Випуск 2024 в Кременчуцькій євангельській семінарії

Цьогорічний випуск у Кременчуцькій євангельській семінарії став справжнім святом віри та мужності. Особливою радістю цього випуску став візит партнерів зі США, які попри війну в Україні не побоялись...

Школа молодіжних служителів I’MPULSE

Школа молодіжних служителів I’MPULSE

Ласкаво просимо до Кременчуцької Євангельської Семінарії! Школа I'MPULSE – це освітня платформа із навчальним інтенсивом по молодіжному служінню для розвитку молодіжних лідерів, команд молодіжного...

Зв'язатися з нами

Language »