Цікаво і корисно…

6-10 грудня пройшла друга сесія студентів магістерських програм. Це був досить цікавий, різноманітний і водночас напружений тиждень. Сама по собі тема модуля, на перший погляд, досить академічна і суха: «Методика досліджень і написання магістерських робіт». Але чудовий викладач Ружіна Надія Вікторівна зуміла так донести матеріал, що студенти були в захваті.

Вони зрозуміли важливість грамотного викладення думок, дослідження літератури, форми й методи написання робіт. Важливою частиною модуля була підготовка до написання проєктів та дисертації. Студенти з запалом обговорювали ймовірні теми й сфери своїх майбутніх робіт. Під час сесії студенти працювали безпосередньо в бібліотеці КЄС, підбираючи книги для своїх робіт і практикуючи почуту інформацію.

Віримо, що ця сесія і матеріал на ній буде добрим інструментом для подальшого навчання. Це допоможе студентам як в написанні курсових робіт, так і в розробці підсумкових проєктів і дисертацій. Ще раз висловлюємо щиру вдячність такому професійному викладачу.

Але це не все, що було на сесії. Під час навчання студенти стали учасниками святкування ювілею проректора з адміністративних питань Сисоєвої Ольги Олександрівни. Двадцять шість років свого життя вона віддала служінню семінарії, бувши беззмінним адміністратором. Все випало на її плечі: будівництво, становлення коледжу, потім семінарії. Велике господарство, кухня, гуртожиток, студенти зі своїми проблемами – це маленька частина її обов’язків.  Але вона вірно продовжує служити Господу на своїй посаді. Побажаємо Ользі Олександрівні здоров’я, наснаги й нових здобутків!

Благословенним акордом сесії була презентація книги Ервіна Люцера «Пандемія, біди та природні катаклізми», яку провів представник місії «Євразія» давній друг семінарії Константин Тетерятніков. Студенти прийняли активне обговорення в питаннях, які сьогодні піднімаються церквах і суспільстві. Після презентації кожен отримав в подарунок цю книгу, яка стане корисною в служінні. Дякуємо місії «Євразія» за підтримку служіння семінарії!

Ось і проминув тиждень – напружений, цікавий, різноманітний. Бажаємо студентам вчасно виконати письмові роботи, прочитати задану літературу і підготуватись до наступної сесії в лютому. А попереду свято Різдва Христового на Нового року. 

Благословінь вам, вашим сім’ям і церквам, дорогі студенти-магістри! Христос рождається!!!

 

Вам також може сподобатись…

Місіонери у Прикарпатті

Місіонери у Прикарпатті

     З 15 по 20 травня у селі Білі Ослави (Прикарпаття) пройшла чергова сесія студентів Школи Учнів Благовісників Кременчуцької Євангельської семінарії. В першій половині дня Мороховець Альберт...

Нова надія на майбутнє!

Нова надія на майбутнє!

У неділю, 14 травня 2023 року відбувся випускний філії Кременчуцької Євангельської семінарії у деокупованому місті Балаклія. Це надзвичайно важлива подія і для викладачів і для студентів, адже...

Навчаюся в КЄС і не жалкую

Навчаюся в КЄС і не жалкую

Минулого тижня у Кременчуцькій Євангельській семінарії пройшла сесія молодіжної програми 4 курсу. Ми задали кілька питань студентам. Говорили про сесію, навчання та про КЄС. Ознайомитись з їх...

Зв'язатися з нами

Language »