Цікаво і корисно…

6-10 грудня пройшла друга сесія студентів магістерських програм. Це був досить цікавий, різноманітний і водночас напружений тиждень. Сама по собі тема модуля, на перший погляд, досить академічна і суха: «Методика досліджень і написання магістерських робіт». Але чудовий викладач Ружіна Надія Вікторівна зуміла так донести матеріал, що студенти були в захваті.

Вони зрозуміли важливість грамотного викладення думок, дослідження літератури, форми й методи написання робіт. Важливою частиною модуля була підготовка до написання проєктів та дисертації. Студенти з запалом обговорювали ймовірні теми й сфери своїх майбутніх робіт. Під час сесії студенти працювали безпосередньо в бібліотеці КЄС, підбираючи книги для своїх робіт і практикуючи почуту інформацію.

Віримо, що ця сесія і матеріал на ній буде добрим інструментом для подальшого навчання. Це допоможе студентам як в написанні курсових робіт, так і в розробці підсумкових проєктів і дисертацій. Ще раз висловлюємо щиру вдячність такому професійному викладачу.

Але це не все, що було на сесії. Під час навчання студенти стали учасниками святкування ювілею проректора з адміністративних питань Сисоєвої Ольги Олександрівни. Двадцять шість років свого життя вона віддала служінню семінарії, бувши беззмінним адміністратором. Все випало на її плечі: будівництво, становлення коледжу, потім семінарії. Велике господарство, кухня, гуртожиток, студенти зі своїми проблемами – це маленька частина її обов’язків.  Але вона вірно продовжує служити Господу на своїй посаді. Побажаємо Ользі Олександрівні здоров’я, наснаги й нових здобутків!

Благословенним акордом сесії була презентація книги Ервіна Люцера «Пандемія, біди та природні катаклізми», яку провів представник місії «Євразія» давній друг семінарії Константин Тетерятніков. Студенти прийняли активне обговорення в питаннях, які сьогодні піднімаються церквах і суспільстві. Після презентації кожен отримав в подарунок цю книгу, яка стане корисною в служінні. Дякуємо місії «Євразія» за підтримку служіння семінарії!

Ось і проминув тиждень – напружений, цікавий, різноманітний. Бажаємо студентам вчасно виконати письмові роботи, прочитати задану літературу і підготуватись до наступної сесії в лютому. А попереду свято Різдва Христового на Нового року. 

Благословінь вам, вашим сім’ям і церквам, дорогі студенти-магістри! Христос рождається!!!

 

Вам также может понравиться…

Знову разом!

Знову разом!

Нарешті, після тривалої перерви, студенти II курсу бакалаврських програм “Пасторське служіння”, “Християнська освіта” та “Біблійна душеопіка” знову зібрались у стінах семінарії для навчальної сесії,...

Місіонери в Кропивницькому

Місіонери в Кропивницькому

Кропивницький…Місто в центрі України, батьківщина українського професійного театру, скарбниця пам’яток високої класики, модерну, бароко, відблиски рококо, ренесансу, готики… Чи вбачають студенти...

Merry Christmas!

Merry Christmas!

Rejoice and be joyful! The Lamb of God was born in Bethlehem, died on Calvary, risen on the third day, ascended in Glory to Heaven, and He is coming again very soon! Thank you for being and...

Связаться с нами

Language »