Цікаво і корисно…

6-10 грудня пройшла друга сесія студентів магістерських програм. Це був досить цікавий, різноманітний і водночас напружений тиждень. Сама по собі тема модуля, на перший погляд, досить академічна і суха: «Методика досліджень і написання магістерських робіт». Але чудовий викладач Ружіна Надія Вікторівна зуміла так донести матеріал, що студенти були в захваті.

Вони зрозуміли важливість грамотного викладення думок, дослідження літератури, форми й методи написання робіт. Важливою частиною модуля була підготовка до написання проєктів та дисертації. Студенти з запалом обговорювали ймовірні теми й сфери своїх майбутніх робіт. Під час сесії студенти працювали безпосередньо в бібліотеці КЄС, підбираючи книги для своїх робіт і практикуючи почуту інформацію.

Віримо, що ця сесія і матеріал на ній буде добрим інструментом для подальшого навчання. Це допоможе студентам як в написанні курсових робіт, так і в розробці підсумкових проєктів і дисертацій. Ще раз висловлюємо щиру вдячність такому професійному викладачу.

Але це не все, що було на сесії. Під час навчання студенти стали учасниками святкування ювілею проректора з адміністративних питань Сисоєвої Ольги Олександрівни. Двадцять шість років свого життя вона віддала служінню семінарії, бувши беззмінним адміністратором. Все випало на її плечі: будівництво, становлення коледжу, потім семінарії. Велике господарство, кухня, гуртожиток, студенти зі своїми проблемами – це маленька частина її обов’язків.  Але вона вірно продовжує служити Господу на своїй посаді. Побажаємо Ользі Олександрівні здоров’я, наснаги й нових здобутків!

Благословенним акордом сесії була презентація книги Ервіна Люцера «Пандемія, біди та природні катаклізми», яку провів представник місії «Євразія» давній друг семінарії Константин Тетерятніков. Студенти прийняли активне обговорення в питаннях, які сьогодні піднімаються церквах і суспільстві. Після презентації кожен отримав в подарунок цю книгу, яка стане корисною в служінні. Дякуємо місії «Євразія» за підтримку служіння семінарії!

Ось і проминув тиждень – напружений, цікавий, різноманітний. Бажаємо студентам вчасно виконати письмові роботи, прочитати задану літературу і підготуватись до наступної сесії в лютому. А попереду свято Різдва Христового на Нового року. 

Благословінь вам, вашим сім’ям і церквам, дорогі студенти-магістри! Христос рождається!!!

 

Вам також може сподобатись…

Перша сесія ШУБ

Перша сесія ШУБ

Минулого тижня пройшла перша сесія нової групи Школи Учнів Благовісників. На програмі навчається 10 студенів із Кременчука, Полтави, Запоріжжя і Харківської області. Знайомство із навчанням почалось...

Навчання і покликання

Навчання і покликання

11-15 вересня пройшла перша сесія студентів програми "Лідер підлітково-молодіжного служіння" у Кременчуцькій Євангельській семінарії. 12 молодих людей, які подали документи на навчання, здали...

Коли в сім’ї царює Бог

Коли в сім’ї царює Бог

26 серпня, в рамках програми підготовки лідерів сімейного служіння відбулася сімейна конференція "Коли в сім'ї царює Бог". Захід був збагачений духовними підбадьореннями, новими поглядами та...

Зв'язатися з нами

Language »