Шановні студенти, викладачі, партнери та друзі КЄС!

Сподіваємося, що у вас все добре і не дивлячись, що в країні карантин через коронавірус – у вас все ж є причини для радості та натхнення займатися корисними справами, служінням, приділяти час родині та близьким впродовж наступних трьох тижнів, як мінімум.

Міністерство охорони здоров’я рекомендує компаніям, закладам освіти та церквам переходити на віддалену роботу. Ми розповідаємо, як будемо з вами співпрацювати в умовах карантину.

Було прийнято рішення перевести навчання на дистанційну форму. Всі навчальні сесії протягом наступних двох-трьох тижнів переходять в он-лайн режим.

Як соціально відповідальна організація ми переводимо співробітників на хоум-офіс та робимо усе, щоб вберегти здоров’я команди. Проте, ми не готові поступатися вірусам та кризам. Наша місія — «Приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового», і ми продовжуємо їй слідувати при будь-яких обставинах.

Для наших студентів окремо зауважуємо: КЄС працює і працюватиме за звичним розкладом але з адаптацією до дистанційного викладання . Наші співробітники продовжать надавати вам найкращий сервіс. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, чи вам буде потрібна наша консультація – звертайтесь до керівників ваших програм або старост і отримуйте вичерпну інформацію. Також, слідкуйте за нашими соціальними мережами, щоб отримувати найбільш свіжі та актуальні новини.

Як ми знаємо – наші плани можуть відрізнятися від планів Бога, і нехай це вчить нас приймати все, як від люблячого Батька, і довіряти Йому.

Будьте здорові, зберігайте спокій, моліться за нашу країну! Служимо далі!
З повагою, співробітники КЄС.

ПОСЕТИ НАС ПО СЕТИ

Telegram | Facebook | Instagram