Сімейна конференція “Навколо Бога с колі сім’ї”

11 травня на базі Кременчуцької євангельської семінарії відбулася значуща подія — сімейна конференція під назвою “Навколо Бога с колі сім’ї”. Захід зібрав сім’ї, які прагнуть укріпити свої стосунки та поглибити духовні знання. Основним спікером був Сергій Сологуб, відомий пастор, проповідник та експерт.

Конференція охопила кілька важливих тем, кожна з яких спрямована на різні аспекти сімейного життя та сімейного поклоніння. Окрім доповідей, учасники мали можливість взяти участь у практичних завданнях та обговореннях за столиками. Це сприяло кращому засвоєнню матеріалу та обміну досвідом.

Конференція “Навколо Бога с колі сім’ї” стала справжнім джерелом натхнення для всіх її учасників. Учасники змогли не тільки поглибити свої знання про важливі аспекти сімейного життя, але й отримати цінні практичні поради. Сергій Сологуб своєю мудрістю та досвідом зумів донести до кожного учасника значення духовної єдності, взаємопідтримки та любові в родині, а також необхідність та актуальність сімейного поклоніння.

Ця конференція вкотре підтвердила, що надійна сім’я, заснована на християнських цінностях, є основою міцного суспільства. Віримо, що всі учасники зможуть застосувати отримані знання та поради у своєму повсякденному житті, створюючи гармонійні та щасливі сім’ї. Більше фото за посиланням.

Вам також може сподобатись…

Школа I’MPULSE

Школа I’MPULSE

Ласкаво просимо до Кременчуцької Євангельської Семінарії!Школа I'MPULSE – це освітня платформа із навчальним інтенсивом по молодіжному служінню для розвитку молодіжних лідерів, команд молодіжного...

Відкрита сесія магістерської програми

Відкрита сесія магістерської програми

В Кременчуцькій євангельській семінарії проходить відкрита сесія магістерської програми. Студенти приїхали разом зі своїми командами, щоб побути в спілкуванні та пройти важливий матеріал. Викладач –...

Зв'язатися з нами

Language »