Сімейна конференція “Шлях до благословенного шлюбу”

У затишних стінах КЄС та церкви “Джерело життя”, 17 лютого відбулася надзвичайно важлива подія – сімейна конференція “Шлях до благословенного шлюбу”. Ця подія стала місцем зустрічі для тих, хто прагне зрозуміти ролі та обов’язки чоловіка та дружини у шлюбі з біблійного погляду.

Головним спікером конференції був експерт у сфері сімейних відносин, Любомир Турчак. Під час своїх виступів він розкривав глибокі та значущі питання, які стосуються сімейного життя. Він наголошував на тому, що шлюб – це не лише соціальна угода, але й Божий дар. Шлюб вимагає від обох партнерів любові, поваги, служіння, відданості та вірності.

Учасники конференції мали чудову нагоду не лише слухати виступи, але й активно спілкуватися між собою. Обговорення за столиками, практичні завдання та можливість обмінятись досвідом стали важливим доповненням до змістовних тем, які розглядалися під час конференції.

Якщо вам цікава тема сімейного служіння, підготовка до сімейного життя, богослов’я сім’ї та кризове душеопікунство сімейних пар, а також організація сімейних клубів, домашніх груп, таборів тощо, запрошуємо стати студентом програми “Лідер сімейного служіння”!

Більше фото з конференції за посиланням

Вам також може сподобатись…

Практика зцілення душевних ран в КЄС

Практика зцілення душевних ран в КЄС

Як церква може послужити людям? Це актуальне питання сьогодення в Україні!  На базі КЄС з 27 по 29 березня 2024 року викладався практичний предмет «Практика зцілення душевних ран». Навчання...

Перша сесія програми “Капеланське служіння”

Перша сесія програми “Капеланське служіння”

З 11 по 14 березня в стінах семінарії було багатолюдно: понад 60 студентів з’їхались з різних місць України на першу сесію сертифікатної програми «Капеланське служіння». Василь Поворознюк – пастор...

Зв'язатися з нами

Language »