9-15 березня відбулася сесія ЦПМ для студентів четвертої групи у м. Дніпро. Це місто з населенням понад мільйон людей і лише з 1,5 тисячами євангельських віруючих. Ця ситуація є вагомим приводом для проведення сесії з темою Організації Нових Церков (ОНЦ) саме у цьому місті.

Мета практичної роботи полягала в тому, щоб розробити командний план проникнення в різні види місцевих громад, які знаходяться в одному з районів, де немає взагалі євангельської церкви.

Протягом тижня студенти працювали над планом проникнення, намагалися потрапити в громади та нарешті, працювали над майбутнім планом, створюючи наступні кроки стратегічного розвитку ОНЦ в районі.

Студенти повинні були використовувати карту району, вказуючи на ній громади, до яких вони змогли увійти, громади, до яких вони могли потрапити на перспективу, а також місця, які вони вважали, було б потенційним місцем оренди, щоб використати її для нової церкви. Вони склали гіпотетичний план розвитку нової церкви на наступні три роки.

Після цієї сесії я б сказав знову і знову; немає кращого способу навчати учнів як навчати їх в реальних обставинах та реальних ситуаціях.

Ми продовжуємо працювати над набором молодих людей для програми ЦПМ. Нова група розпочинає своє навчання цього вересня. Для цього ми охоплюємо молодіжними конференціями з темою місії майже половину України, щоб мотивувати молодих людей навчатися на програмі, a бути готовими до участі у «Missio Dei» у майбутньому.

Ми залучаємо наших нинішніх студентів до процесу набору. Вони дають свідчать про навчання на програмі та розмовляють з молодими людьми, розповідаючи, чому вони навчаються, та про деталі програми.

На карті України є червоні зірки, які показують місця де конференції вже відбулися, а сині зірки – місця, де ми ще плануємо провести подібні конференції.

Сподіваємося, що Бог надасть нам можливість це зробити, незважаючи на спалах Короновіруса.

ПОСЕТИ НАС ПО СЕТИ

Telegram | Facebook | Instagram