Сесія ЦПМ в Грузії

Нещодавно група студентів Центру підготовки місіонерів відвідала Грузію.

Це перша закордонна сесія для першокурсників-місіонерів, а тому саме тут вони вперше змогли повністю зануритися в незвідану для них культуру. Було приємно спостерігати, як студенти щосили намагалися проникнути в культуру, дізнатися її особливості. Адже в служінні місіонера, найголовніше – це доносити Євангеліє не тільки як ми звикли у своїй країні, але навчитися це робити так, щоб людям була зрозуміла звістка Євангелії в їхньому контексті.

Для Грузії, приміром, для людей надзвичайно важливі особисті близькі відносини, тому тут мало працюють так звані “вуличні євангелізації”. Студенти могли помітити, як легко йти на контакт із людьми, та, щоб завоювати їхню довіру знадобиться час, де дружба буде випробувана часом, випробуваннями. Служити в іншій культурі без розуміння культурологічних особливостей неефективно. Радше навпаки – люди вважатимуть тебе диваком, який намагається нав’язати щось своє.

За роки досвіду в цій країні я зрозуміла, що надважливим першим завданням є намагання з’єднатися з цими людьми, наскільки це можливо – їхньою мовою, поведінкою, стилем одягу і тд. Я вперше приїхала в Грузію, як і ці студенти 5 років тому. З того часу, я дізнавалася все більше і більше про культуру, вчила мову і намагалася зрозуміти світогляд цього народу. Зараз я із захватом дивилася на студентів, які з таким же запалом вчили грузинський алфавіт і слова, розповідали вірші та співали пісні грузинською. Це саме те, що вражає місцевих людей найбільше – коли вони бачать іноземців, які обожнюють грузинські культуру та мову.

 

Я дякую Богу, що у нас в Україні є програма Центру Підготовки Місіонерів, яка допомагає виховати покоління місіонерів, які зможуть ефективно служити народам. Ті, які зможуть пристосуватися до чужої культури та стати одним цілим з нею. Я вдячна, що свого часу, це навчання змінило мій світогляд і зараз щодня я вчусь служити як слуга Христова, розуміючи потреби людей в їхній культурі.
Запрошую кожного, чиє серце горить місією, пройти навчання в Центрі підготовки місіонерів. Це насправді унікальна програма для виховання місіонерів, яка дозволяє саме через сесії закордоном доторкнутися до інших культур та народів.

 

Бондарчук Олена, Місіонер в Грузії, випускниця Центру Підготовки Місіонерів в КЄС.

Вам также может понравиться…

Випуск 2021!

Випуск 2021!

Досягайте високого Божого покликання!   Радість і гордість будь-якого учбового закладу – це його випускники. Особливо, коли вони добре підготовлені та готові до праці. Кременчуцька семінарія не...

Лебединая песня магистров

Лебединая песня магистров

На этой неделе состоялась заключительная сессия программы «Магистр христианского руководства». Быстро пролетело три года обучения и вот уже финишная прямая. Последним аккордом был 12 модуль с темой...

Сессия в Балаклее

Сессия в Балаклее

Прошлыми выходными состоялась очередная сессия в филиале КЕС в Балаклее. Это последняя сессия перед летними каникулами. Она была посвящена второй части предмета «Обзор Нового завета». Сергей...

Связаться с нами

Language »