Перший тур набору 2020 на ЦПМ

“І як будуть проповідувати, коли не будуть послані? Як написано: Які гарні ноги благовісників миру, благовісників добра.”

До римлян 10:15

Чи знайдеться в Україні десять сміливих, вірних, посвячених Господу молодих людей, про яких би засвідчив Господь, що вони є Його благовісники? Той, Хто віддав Свого Сина для нашого спасіння, має потребу в працівниках на Його нивах. Відгукнутися на цей поклик, як мінімум, справедливо!

Для того, щоб бути готовим до Місії Господньої, необхідно бути сформованим і загартованим, адже справа нелегка, а відповідальність немала. Процес формування для служіння проходив і Павло в Аравії, і Христос в пустелі.

Якщо розумієш важливість підготовки для місіонерської праці, то програма Центр Підготовки Місіонерів надасть тобі цю можливість. Ти матимеш змогу пройти процес підготовки і формування протягом наступних трьох років, для того щоб служити на місії, як в межах нашої країни, так і закордоном.

Програма ЦПМ унікальна: протягом трьох років ти матимеш п’ятнадцять сесій в різних місцях України і закордоном, в таких країнах як Грузія, Киргизстан і Таджикистан.

В процесі навчання отримаєш навички в різних напрямках роботи в справі благовістя і насадженні нових церков, як в українському культурному середовищі, так і в контексті східної культури, серед мусульманських народів. Навчишся працювати для Господа як індивідуально, так і в команді.

Чи знайдеться в Україні десять сміливих, вірних, посвячених Господу молодих людей, про яких би засвідчив Господь, що вони є Його працівники? Чому десять? Бо група програми ЦПМ складається саме з десяти студентів.
Сім вже відгукнулися на поклик Господній і вже прийняті до групи ЦПМ, пройшовши екзамен і співбесіду на першому турі набору.
Вакантних місць – лише три. Тож поспішай долучитися до групи молодих людей, які вже прийняли важливе рішення в своєму житті, посвятивши себе Тому, Хто віддав за нас Своє життя, бо так вчинити, як мінімум, справедливо!

Деталі щодо вступу на програму (переходь за посиланням):

ПОСЕТИ НАС ПО СЕТИ

Telegram | Facebook | Instagram

Вам также может понравиться…

Новая строка

Новая строка

Кременчугская Евангельская Семинария начала новую строку своей жизни, а именно - Новый Учебный Год 2020-2021. Весна и лето этого года войдут в историю нашей семинарии, как период новых условий,...

Вітаємо зі святом Жнив!

Вітаємо зі святом Жнив!

Кременчуцька Євангельська Семінарія вітає усі церкви України зі Святом Жнив!   І промовив до них: Хоч жниво велике, та робітників мало; тож благайте Господаря жнива, щоб робітників вислав на...

Изменения в проведении сессий

Изменения в проведении сессий

Кременчугская Евангельская Семинария официально начала новый учебный год! Сообщаем вам о том, что со следующего учебного года 2020-2021, в КЕС будут введены определенные изменения в проведении...

Связаться с нами

Language »