НАВЧАТИ ПО-ДОРОСЛОМУ

З 17 по 22 жовтня в стінах Кременчуцької євангельської семінарії відбулася сесія для студентів магістерських програм. На жаль, в умовах війни не всі мали можливість приїхати в Кременчук, тому частина учнів брали участь у сесії дистанційно.

Цілий тиждень майбутні майстри християнського керівництва та біблійної душеопіки разом із викладачем Захарчуком С. А. досліджували тему «Андрагогіка в служінні».

АНДРАГО́ГІКА (від грец. ἀνρός – доросла людина і ἀγωγή – керівництво, виховання) – педагогічна наука, що займається теоретичними та практичними проблемами освіти та виховання дорослих. 

Тож отримані теоретичні знання та практичні навички допоможуть студентам організувати навчання у своїх помісних церквах для дорослих по-дорослому.

Вам також може сподобатись…

Практика зцілення душевних ран в КЄС

Практика зцілення душевних ран в КЄС

Як церква може послужити людям? Це актуальне питання сьогодення в Україні!  На базі КЄС з 27 по 29 березня 2024 року викладався практичний предмет «Практика зцілення душевних ран». Навчання...

Перша сесія програми “Капеланське служіння”

Перша сесія програми “Капеланське служіння”

З 11 по 14 березня в стінах семінарії було багатолюдно: понад 60 студентів з’їхались з різних місць України на першу сесію сертифікатної програми «Капеланське служіння». Василь Поворознюк – пастор...

Зв'язатися з нами

Language »