Місіонери у Прикарпатті

     З 15 по 20 травня у селі Білі Ослави (Прикарпаття) пройшла чергова сесія студентів Школи Учнів Благовісників Кременчуцької Євангельської семінарії. В першій половині дня Мороховець Альберт Станіславович викладав курс «Взаємовідносини і шлюб – Біблійні принципи». Лекції були наповнені різними анкетами, обговореннями та дискусіями.

     Після лекцій студенти відвідували місцевих жителів з метою ознайомлення з гуцульською культурою і засвідчення Євангелія.

     Ще одним завданням студентів під час сесії було проведення зустрічі для місцевих підлітків: підготовка, запрошення, розподілення обов’язків, наповнення програми. Багато цікавих завдань та їх реалізація!

     І звісно, фізичні навантаження – обов’язкова складова кожної сесії. В п’ятницю студенти із наставниками підіймалися на одну з гір Карпат.

     Закінчення посту – причастя, коли можна згадати вчинок Христа, чию жертовність ми маємо наслідувати.

 Ми щиро вдячні церкві с. Білі Ослави і їх пастору за час, що могли провести у спільності, вивченні слова і формуванні. Сподіваємось, наступна група зможе відвідати вас через рік.

 

 

 

  • Artboard 4
  • ШУБ_1
  • ШУБ_2
  • ШУБ_3
  • ШУБ_4
  • ШУБ_5
  • ШУБ_6

Вам також може сподобатись…

Перша сесія ШУБ

Перша сесія ШУБ

Минулого тижня пройшла перша сесія нової групи Школи Учнів Благовісників. На програмі навчається 10 студенів із Кременчука, Полтави, Запоріжжя і Харківської області. Знайомство із навчанням почалось...

Навчання і покликання

Навчання і покликання

11-15 вересня пройшла перша сесія студентів програми "Лідер підлітково-молодіжного служіння" у Кременчуцькій Євангельській семінарії. 12 молодих людей, які подали документи на навчання, здали...

Коли в сім’ї царює Бог

Коли в сім’ї царює Бог

26 серпня, в рамках програми підготовки лідерів сімейного служіння відбулася сімейна конференція "Коли в сім'ї царює Бог". Захід був збагачений духовними підбадьореннями, новими поглядами та...

Зв'язатися з нами

Language »