Місіонери у Прикарпатті

     З 15 по 20 травня у селі Білі Ослави (Прикарпаття) пройшла чергова сесія студентів Школи Учнів Благовісників Кременчуцької Євангельської семінарії. В першій половині дня Мороховець Альберт Станіславович викладав курс «Взаємовідносини і шлюб – Біблійні принципи». Лекції були наповнені різними анкетами, обговореннями та дискусіями.

     Після лекцій студенти відвідували місцевих жителів з метою ознайомлення з гуцульською культурою і засвідчення Євангелія.

     Ще одним завданням студентів під час сесії було проведення зустрічі для місцевих підлітків: підготовка, запрошення, розподілення обов’язків, наповнення програми. Багато цікавих завдань та їх реалізація!

     І звісно, фізичні навантаження – обов’язкова складова кожної сесії. В п’ятницю студенти із наставниками підіймалися на одну з гір Карпат.

     Закінчення посту – причастя, коли можна згадати вчинок Христа, чию жертовність ми маємо наслідувати.

 Ми щиро вдячні церкві с. Білі Ослави і їх пастору за час, що могли провести у спільності, вивченні слова і формуванні. Сподіваємось, наступна група зможе відвідати вас через рік.

 

 

 

  • Artboard 4
  • ШУБ_1
  • ШУБ_2
  • ШУБ_3
  • ШУБ_4
  • ШУБ_5
  • ШУБ_6

Вам також може сподобатись…

Школа I’MPULSE

Школа I’MPULSE

Ласкаво просимо до Кременчуцької Євангельської Семінарії!Школа I'MPULSE – це освітня платформа із навчальним інтенсивом по молодіжному служінню для розвитку молодіжних лідерів, команд молодіжного...

Відкрита сесія магістерської програми

Відкрита сесія магістерської програми

В Кременчуцькій євангельській семінарії проходить відкрита сесія магістерської програми. Студенти приїхали разом зі своїми командами, щоб побути в спілкуванні та пройти важливий матеріал. Викладач –...

Зв'язатися з нами

Language »