Місіонери у Прикарпатті

     З 15 по 20 травня у селі Білі Ослави (Прикарпаття) пройшла чергова сесія студентів Школи Учнів Благовісників Кременчуцької Євангельської семінарії. В першій половині дня Мороховець Альберт Станіславович викладав курс «Взаємовідносини і шлюб — Біблійні принципи». Лекції були наповнені різними анкетами, обговореннями та дискусіями.

     Після лекцій студенти відвідували місцевих жителів з метою ознайомлення з гуцульською культурою і засвідчення Євангелія.

     Ще одним завданням студентів під час сесії було проведення зустрічі для місцевих підлітків: підготовка, запрошення, розподілення обов’язків, наповнення програми. Багато цікавих завдань та їх реалізація!

     І звісно, фізичні навантаження — обов’язкова складова кожної сесії. В п’ятницю студенти із наставниками підіймалися на одну з гір Карпат.

     Закінчення посту — причастя, коли можна згадати вчинок Христа, чию жертовність ми маємо наслідувати.

 Ми щиро вдячні церкві с. Білі Ослави і їх пастору за час, що могли провести у спільності, вивченні слова і формуванні. Сподіваємось, наступна група зможе відвідати вас через рік.

 

 

 

  • Artboard 4
  • ШУБ_1
  • ШУБ_2
  • ШУБ_3
  • ШУБ_4
  • ШУБ_5
  • ШУБ_6

Вам також може сподобатись…

Нова надія на майбутнє!

Нова надія на майбутнє!

У неділю, 14 травня 2023 року відбувся випускний філії Кременчуцької Євангельської семінарії у деокупованому місті Балаклія. Це надзвичайно важлива подія і для викладачів і для студентів, адже...

Навчаюся в КЄС і не жалкую

Навчаюся в КЄС і не жалкую

Минулого тижня у Кременчуцькій Євангельській семінарії пройшла сесія молодіжної програми 4 курсу. Ми задали кілька питань студентам. Говорили про сесію, навчання та про КЄС. Ознайомитись з їх...

Кілька кроків до мети

Кілька кроків до мети

У далекому 2017 році в Кременчуцькій Євангельській Семінарії відбувся перший набір на програму Лідер Підлітково-молодіжного служіння. Саме тоді велика кількість молодих служителів стали у ряди...

Зв'язатися з нами

Language »