Місіонери в Кропивницькому

Кропивницький…Місто в центрі України, батьківщина українського професійного театру, скарбниця пам’яток високої класики, модерну, бароко, відблиски рококо, ренесансу, готики… Чи вбачають студенти Центру Підготовки Місіонерів (ЦПМ) у Кропивницькому щось значно більше? Так, для нас це місце стало осередком вивчення метод викладання, гомілетики, і навіть виявилося можливістю практики отриманих теоретичних знань під чуйним керівництвом Черняєва Станіслава та Олени Дорошенко.

Але ЦПМ не було б ЦПМ, якби перед нами не повставало б ніяких нових завдань у практиці благовістя. Саме тому, разом згуртувавшись однією командою, ми прийнялися за обмежений час планувати захід, де б невіруючі підлітки або молодь почули Євангеліє й адресу помісної церкви. Звісно, що самих невіруючих нам ніхто не надав, треба було йти на «рибалку». Практика праці в команді, прийняття спільних рішень, розподіл обов’язків, зріст у сміливості, у комунікативних навичках, у мудрості та доступності донесення Євангелії – віримо, що усе це неабияк допоможе у майбутньому служінні на місіонерському полі.

Який же результат наших з Богом старань? Бог послав нам не школярів, чи звичайних українських студентів, а…індусок. Яким було наше здивування їхній відкритості до нас і зацікавленості в християнстві! У нагоді стала й англійська мова. Мова не стала перешкодою у донесенні Благої звістки. А головне – це був не монолог, а діалог, відгук з їхньої сторони. Тепер маємо ще й друзів з українського містечка і хто б міг подумати, що ними виявляться індуси. Для мене ця практика не була просто черговою. Бо моє серце по-особливому болить за народи Індії.

А що ти робиш, щоб Слово Боже розповсюджувалося? Які труднощі долаєш і де перемагаєш? «Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!» (Мр.16:15).

Студентка ЦПМ-5 Захарчук Валентина

Хочеш стати місіонером та пройти фахову підготовку? Встигни подати заяву на вступ!

Вам також може сподобатись…

Практика зцілення душевних ран в КЄС

Практика зцілення душевних ран в КЄС

Як церква може послужити людям? Це актуальне питання сьогодення в Україні!  На базі КЄС з 27 по 29 березня 2024 року викладався практичний предмет «Практика зцілення душевних ран». Навчання...

Перша сесія програми “Капеланське служіння”

Перша сесія програми “Капеланське служіння”

З 11 по 14 березня в стінах семінарії було багатолюдно: понад 60 студентів з’їхались з різних місць України на першу сесію сертифікатної програми «Капеланське служіння». Василь Поворознюк – пастор...

Зв'язатися з нами

Language »