З 16 по 25 листопада мали сесію в Центральній Азії, а саме в Киргизстані. За даними проекту Josiah, Киргизстан – це країна з 0,33% євангельських віруючих, що на 0,37% менше, ніж було два роки тому. Причина в тому, що росіяни, українці і німці виїжджають з країни. Киргизи ж сповідують іслам, що становить 92,8% населення. Студенти вивчали місіологію з понеділка по четвер. З четверга по неділю студенти, поділившись на три групи поїхали на практику, долучившись до місцевих проектів.

Три сестри вирушили до кризового центру для жінок. В центрі перебувають жінки, які народили дітей, і через те були вигнані батьками або чоловіками з сімей. Деякі з них чули про Біблію, але більшість з них навіть не мають поняття, що таке Біблія. Наші студенти служили їм, розповідали їм про українську культуру і, звичайно, ділилися з ними Євангелієм протягом цих чотирьох днів.

Інші дві групи (брати) приєдналися до нових проектів ОНЦ. Перший має місце у столиці Киргизстану Бішкеку, другий – у сільській місцевості. Ці проекти ОНЦ спрямовані виключно на те, щоб охопити  етнічних киргизів, це означає, що студенти зобов’язані були спробувати вчити киргизьку мову під час цієї сесії. За свідченнями місцевих жителів, наші студенти мали хороший успіх у цьому завданні.


Відвідай наш Телеграм Канал