Історія КЄС

 

1994 р.

Восени 1994 року в м. Кременчуці розпочалося навчання братів (переважно служителів) за програмою «Церковне служіння».  Навчання проходило вечорами в приміщенні церкви по вул. Леонова, 127. Першими викладачами були Олександр Васильович Зигаленко та Олександр Григорович Безпарточний.

1995 р.

У 1995 році було набрано дві нові групи: «Церковне служіння» і «Християнська освіта». Так виник Кременчуцький Регіональний Біблійний Коледж (КРБК).

Навчання проходило в будівлі видавництва «Християнська Зоря» по вул. Бутиріна 37-а. Коледж мав можливість користуватися лекційною залою, офісом і двома кабінетами видавництва. Тоді ж відбулося і юридичне оформлення школи.

У 1995 році почав формуватися педагогічний склад і штат співробітників на чолі з директором Зигаленком Олександром Васильовичем і завучем Безпарточним Олександром Григоровичем.

Особливістю навчання в коледжі було викладання вчителів зі США та Німеччини. Активну допомогу надавали Місія «Send International» та «Контакт-місія».

1996 р.

У 1996 році було відкрито ще дві нові програми: «Музичне служіння» і «Місіонерське служіння». У підготовці місіонерів велику роль зіграла «Біблійна ліга».

1997 р.

Взимку і навесні 1997 року в коледжі був перший випуск студентів двох програм. Того ж року коледж стає членом Євро-Азійської акредитаційної асоціації (ЄААА). Коледж активно включається в процес розробки стандартів для очно-заочних програм.

1999 р.

1999 рік був особливим, бо коледж разом із церквою «Джерело життя» придбали власне приміщення (колишнє кулінарне училище) у центрі Кременчука по вул. Пролетарській 56/2. На момент купівлі будівля перебувала в жахливому стані, потребувала капітального ремонту та реконструкції.

Восени того ж року на базі програми «Церковне служіння» було відкрито програму «Бакалавр пасторського служіння» (БПС), яка незабаром була перетворена на окрему чотирирічну програму. Також того року коледж отримав державну реєстрацію в Комітеті у справах релігій.

У 1999 році коледж відкриває свою філію з навчання церковних служителів у м. Оренбурзі (Росія).

2000 р.

Влітку 2000 року коледж переїхав у нову реконструйовану будівлю на вул. Пролетарській 56/2. Тепер у коледжі з’явився гуртожиток на 30 місць, їдальня, бібліотека, два класи та сім офісних кабінетів.

Нова будівля дала можливість розширити кількість студентів, що навчаються, і поліпшити процес навчання. Також цього року в коледжі було відкрито нову програму «Бібліотекар церкви».

Восени 2000 року розпочався процес акредитації двох основних програм коледжу: «Бакалавр пасторського служіння» і «Християнська освіта».

2001 р.

У 2001 році було набрано групу студентів на дворічну програму «Церковне навчання», яка була спрямована на підготовку вчителів недільних шкіл для дорослих.

У 2001 році коледж відкрив філію для російськомовних німців у Берліні (Німеччина). Коледж бере курс на підготовку національних викладачів, відправляючи здібних випускників у різні євангельські навчальні заклади для продовження навчання на магістерських програмах.

2002 р.

У 2002 році на прохання Кіровоградського об’єднання церков ЄХБ відкривається Кіровоградська філія, де відбувається навчання за двома програмами: «Церковне служіння» і «Християнська освіта».

 2003 р.

У 2003 році відкривається новий факультет «Молодіжне служіння». Цього року програми «Бакалавр пасторського служіння» та «Християнська освіта» отримали статус повної акредитації.

2004 р.

У 2004 році коледжу виповнилося 10 років. До цього часу в коледжі налічувалося 6 факультетів, 8 груп студентів — 135 студентів у КРБК і понад 50 у двох філіях. У коледжі працювали 21 викладач і 16 штатних співробітників.

2005 р.

У 2005 році в коледжі відкривається нова програма «Бакалавр християнської освіти» (БХО), яка дозволила продовжити навчання студентам і випускникам дипломної програми «Християнська освіта». Також цього року проходить акредитація програми «Бібліотекар церкви».

2006 р.

У лютому 2006 року в коледжі започатковано дистанційну форму навчання, на якій могли навчатися студенти не тільки з України, а й із ближнього зарубіжжя.

У квітні 2006 року програма «Бібліотекар церкви» отримала повну акредитацію ЄААА.

У травні 2006 року розпочалося будівництво нового корпусу, де планувалося розмістити бібліотеку КРБК, велику аудиторію, жіночий гуртожиток, офіси і блок номерів для приїжджих викладачів.

Восени 2006 року було здійснено набір на два факультети: Бібліотекар церкви (34 особи) і Музичний факультет — вокальне відділення (9 осіб).

У коледжі того року навчалося 157 студентів на 7 факультетах, працювали 21 викладач і 15 штатних співробітників.

2007 р.

У 2007 році був випуск програми «Бакалавр пастирського служіння», а також восени відбувся набір на програми БПС, БХО. Відкрилася нова програма «Бакалавр місіонерського служіння».

Навесні цього року відбувся візит акредитаційної комісії ЄААА. За підсумками її роботи, програмі «Бакалавр християнської освіти» було надано статус кандидата на акредитацію, а програмі «Бакалавр душпастирського служіння» було продовжено статус повної акредитації.

 2008 р.

Відбувся випуск дипломних програм «Бібліотекар церкви» і «Музичне служіння» і було прийнято нових студентів — 32 особи.

2009 р.

Навесні був черговий візит акредитаційної комісії, у результаті роботи якої за рішенням Ради ЄААА програмі «Бакалавр християнської освіти» було присвоєно статус повної акредитації, а також підтверджено статус акредитації програм «Бакалавр пастирського служіння» і «Бібліотекар церкви».

Відбувся випуск бакалаврських програм і потім набір на ці програми. Також відкрилася нова програма «Бакалавр жіночого служіння». Коледж переходить на схему навчання Бакалавр + спеціалізація.

 2010 р.

Навесні відбувся випуск дипломних програм «Бібліотекар церкви» та «Музичне служіння». Особливою подією стало відкриття нового корпусу, куди було перенесено бібліотеку коледжу і де тепер розташовується окремий гуртожиток для сестер. Покращилися умови для викладачів і студентів.

Академічний декан Тетерятников Костянтин перейшов на роботу в місію «Духовне відродження».  За погодженням з Радою піклувальників, на цю посаду було затверджено Джона Хогланда, який до цього був місіонером-викладачем у КРБК.

 2011 р.

Цього року відбувся випуск бакалаврських програм. Особливим благословінням став випуск нової спеціалізації «Бакалавр місіонерського служіння». Восени відбувся новий набір на програму Бакалавр із чотирма спеціалізаціями: пастирське служіння, християнська освіта, жіноче служіння та місіонерське служіння. Також відкрилася нова програма «Проповідник-лідер малої групи».

Академічний декан Джон Хогланд отримав запрошення на навчання за програмою доктора. Як нового академічного декана КРБК було запрошено Проста Олександра Володимировича, колишнього випускника коледжу.

Восени відбулися Загальні збори ЄААА, під час яких директор КРБК завершив свою тристрокову каденцію президента ЄААА.

На прохання церков Полтавського регіону, у Полтаві було відкрито навчально-консультаційний центр (НКЦ) з навчанням рівня диплома за програмою «Церковне служіння».

 2012 р. 

Цей рік позначився випуском дипломних програм «Бібліотекар церкви» і «Музичне служіння». Восени відбувся набір на ці програми, але було ухвалено рішення поглибити предмети з душеопіки на програмі «Бібліотекар церкви» з перспективою перетворити цю програму на ще одну спеціалізацію: «Бакалавр християнського душеопіки».

 2013 р.

У січні 2013 року директор КРБК (Зігаленко А. В.) прийняв запрошення на посаду керівника відділу акредитації ЕААА. Почалися пошуки кандидата на посаду директора КРБК.

Навесні відбувся випуск бакалаврської програми з трьома спеціалізаціями та дипломної програми «Проповідник-лідер малої групи» (ПЛМГ). Восени був успішний набір на всі спеціалізації бакалаврської програми, на програму ПЛМГ і музичне служіння.

Того року в коледжі навчалося 140 студентів на бакалаврських і дипломних програмах. Працювало 29 викладачів і 16 штатних співробітників.

2014 р.

ІСТОРІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ …….

Вам также может понравиться…

Місіонери у Прикарпатті

Місіонери у Прикарпатті

     З 15 по 20 травня у селі Білі Ослави (Прикарпаття) пройшла чергова сесія студентів Школи Учнів Благовісників Кременчуцької Євангельської семінарії. В першій половині дня Мороховець Альберт...

Нова надія на майбутнє!

Нова надія на майбутнє!

У неділю, 14 травня 2023 року відбувся випускний філії Кременчуцької Євангельської семінарії у деокупованому місті Балаклія. Це надзвичайно важлива подія і для викладачів і для студентів, адже...

Навчаюся в КЄС і не жалкую

Навчаюся в КЄС і не жалкую

Минулого тижня у Кременчуцькій Євангельській семінарії пройшла сесія молодіжної програми 4 курсу. Ми задали кілька питань студентам. Говорили про сесію, навчання та про КЄС. Ознайомитись з їх...

Зв'язатися з нами

Language »