Знову разом!

Нарешті, після тривалої перерви, студенти II курсу бакалаврських програм “Пасторське служіння”, “Християнська освіта” та “Біблійна душеопіка” знову зібрались у стінах семінарії для навчальної сесії, яка розпочалася 19 вересня. Яка то велика радість побачити й обійняти один одного, почути свідоцтва Божої слави та чудес у житті та служінні впродовж війни.

Бакалавр богословʼя

Під час вивчення дисципліни “Духовне формування” студенти з допомогою викладача Олега Панасенка розглянули як відбувається формування людей під впливом Божого Слова та підняли низку важливих питань. Разом із доктором служіння Олександром Зигаленком майбутні бакалаври занурились у бурхливій вирій подій християнської історії та винесли уроки для сьогодення.

Духовне формування

Керівники цих програм намагались використати кожну можливість для збудування майбутніх служителів, організовували тімбілдінги та неформальне спілкування у вільний від занять час.

Ігри на формування команди

Дякуємо Господу, що війна не завадила навчальному процесу!

Вам також може сподобатись…

ШУБ-6: успішна сесія у Кропивницькому

ШУБ-6: успішна сесія у Кропивницькому

Студенти Школи Учнів Благовісників (ШУБ-6) успішно завершили девʼяту сесію, яка тривала з 22 по 28 січня 2024 року у м. Кропивницькому на базі церкви «Дім Євангелія». Під час сесії директор...

Зв'язатися з нами

Language »