Духовне Зростання та Практична Допомога в Балаклії

Завершилась п’ята сесія ШУБ-7. Протягом тижня студенти з наставниками навчались та проживали на базі церкви “Світло Євангелії”, міста Балаклія.

Теоретична частина сесії — це курс “Динаміка духовного зростання”. Викладачем був Цуркан Радислав, людина, яка всім серцем любить Бога та допомагає молодому поколінню, навчаючи їх біблійним принципам, надихаючи власним прикладом життя та служіння.

Після проходження курсу перед студентами стоїть велика робота із власним серцем, використовуючи інструменти, здобуті на сесії. Тому вони потребують ваших молитов ще більше.

Кожного дня після обіду студенти їздили по навколишнім селам, які постраждали від війни та спілкувались з людьми. Фронтальний євангелізм проводили у селах Чепіль, Волобуївка, Байрак, Калинівка та Підсобне.

В інших селах студенти брали пакунки з продуктовими наборами і йшли вулицями та спілкувались з людьми. В деяких селах студентам випала нагода вдруге за день пообідати, через те, що люди були раді спілкуванню і запрошували до хати, а там розділяли зі студентами все, що мали: чай, пиріжки, цукерки, борщ.

Люди дякували за гуманітарну допомогу, але особливо цінним для населення було спілкування із молодими людьми, які їх вислухали, розповіли про себе, свою віру, засвідчили Євангеліє, помолитись з ними.

У п’ятницю, день посту, мали можливість послужити фізичною працею. Розбирали завали, копали траншеї, а потім ще раз могли говорити про “сміття” в серці людей, про Бога, Який може зробити наше серце “чистим”.

Великим благословінням для студентів була родина Салфетнікових, які допомогли в організації практики: ділились досвідом, порадами, направляли у практиці та завжди були поруч цей тиждень. У суботу мали затишну вечерю на подвір’ї пастора, де досвідчений служитель ділився порадами із молодим поколінням, яким ще багато доведеться навчатись для звершення служіння на різних містах.

Щиро дякуємо церкві за такий теплий прийом, турботу і відкритість. Плануємо приїхати знову через рік із групою ШУБ – 8

Вам також може сподобатись…

Школа I’MPULSE

Школа I’MPULSE

Ласкаво просимо до Кременчуцької Євангельської Семінарії!Школа I'MPULSE – це освітня платформа із навчальним інтенсивом по молодіжному служінню для розвитку молодіжних лідерів, команд молодіжного...

Відкрита сесія магістерської програми

Відкрита сесія магістерської програми

В Кременчуцькій євангельській семінарії проходить відкрита сесія магістерської програми. Студенти приїхали разом зі своїми командами, щоб побути в спілкуванні та пройти важливий матеріал. Викладач –...

Зв'язатися з нами

Language »