Випуск 2021!

Досягайте високого Божого покликання!

 

Радість і гордість будь-якого учбового закладу – це його випускники. Особливо, коли вони добре підготовлені та готові до праці. Кременчуцька семінарія не є виключенням, адже її головним кредом є «Приготувати святих до справи служіння» (Єф. 4:12). Це головна ціль і посвята кожного співробітника семінарії. І тому, коли наступає день випуску нової групи студентів – це велике свято для кожного.

Таке свято відбулося 12 червня 2021 року в стінах семінарії, коли для 40 студентів різних програм рівня Бакалавр (“Пасторське служіння”, “Християнська душеопіка”, “Християнська освіта”) пролунав останній дзвоник. Серед випускників були також і студенті сертифікатної програми філії КЄС в м. Кропивницький. Хтось рік, хтось два чи чотири роки, але всі впевнено йшли до цієї події. Було багато хвилювань, напруженої праці, безсонних ночей… Але воно того варте, бо знання і навики так необхідні для служіння, особливо в наш час.

Роки навчання – це не тільки наука і практика. Це роки спілкування, дружби, взаємного формування християнського характеру і поваги один до одного. Це роки, коли студенти стають однією сім’єю, коли вже не уявляють життя один без одного. Ми раді, що саме такі відносини склалися в групі випускників цього року.

І ось настало це свято, яке і з радістю і невеликим сумом чекали всі. Студенти підготували з любов’ю урочистий зал, спеціальну декорацію. Ще з вечора отримували форму, чепурилися, хвилювалися. З ранку почали приїздити рідні й друзі, пастори церков і гості. Адже саме за їх підтримки та молитви стало можливим навчання студентів.

Лунає музика і величною ходою заходять викладачі та випускники в зал церкви. Це особливий час хвилювань – нарешті досягли! Щирим і по-батьківськи теплим прозвучало звернення ректора семінарії Овчаренко Івана. Зі словами поздоровлення звертаються до випускників керівники програм, ключові співробітники та шановні гості: заступник голови об’єднання церков ЄХБ України Фурта В.М. і старший пресвітер по Полтавській області – Овсій О.І. Їх меседж залишається незмінним: використовуйте знання для служіння і не зупиняйтесь на досягнутому!

Виходять випускники й дякують Богу і семінарії за чудовий час навчання, дружбу і спілкування. Цей час – найважливіший в їх житті та запам’ятається назавжди. Дякують за теплі стосунки з викладачами, за чудові умови навчання, за любов і терпіння до них. Дійсно, ці чотири роки зробили нас всіх однією командою та одною сім’єю. Це Божа робота і Він достойний слави.

Настає хвилюючий момент – зачитується наказ про видачу дипломів і визнання ступенів. Студенти підходять до ректора та отримують з рук його те, до чого йшли ці роки: дипломи та сертифікати ЄААА, підтверджуючи рівень своєї освіти. Академічний декан вручає випускникам книги, які з любов’ю були надані РІД-міністрі, місією «Євразія» і видавництвом «Смірна». Пастори церков звершують молитву посвяти для майбутнього служіння випускників.

Після урочистостей була святкова програма, яку підготували студенти. Все було: і жарти, і спогади, чудовий спів і конкурси, відео альбом і цікаві вікторини… Чулося багато теплих слів і побажань, поздоровлень і свідчень про вплив навчання. Одне було очевидне – ці роки залишаться в пам’яті на все життя. Всі хотіли, щоб дружба продовжувалась і такі спілкування уже випускників проходили регулярно.

Багато хто зі студенів вирішив дійсно не зупинятись, а продовжити навчання далі на магістерській програмі. Благо, що в цьому році Кременчуцька семінарія проводить набір на дві програми: «Магістр християнського керівництва» та «Магістр біблійного душеопікунства». А хтось, можливо з гостей чи друзів випускників, хто ще не отримував християнського навчання — замислився про подачу документів на програми рівня Бакалавр (“Пасторське служіння”, “Християнська душеопіка”, “Християнська освіта”).

Тож запрошуємо випускників КЄС і інших шкіл на навчання, щоб разом іти до наступної мети. Як говорить апостол Павло: «Забуваючи те, що позаду, і прямуючи до того, що попереду, я відчайдушно біжу до мети – до нагороди високого Божого покликання!» Фил 3:13,14.

 

Дивитись більше фото з випуску

 

Вам также может понравиться…

Місіонери в Кропивницькому

Місіонери в Кропивницькому

Кропивницький…Місто в центрі України, батьківщина українського професійного театру, скарбниця пам’яток високої класики, модерну, бароко, відблиски рококо, ренесансу, готики… Чи вбачають студенти...

Merry Christmas!

Merry Christmas!

Rejoice and be joyful! The Lamb of God was born in Bethlehem, died on Calvary, risen on the third day, ascended in Glory to Heaven, and He is coming again very soon! Thank you for being and...

Цікаво і корисно…

Цікаво і корисно…

6-10 грудня пройшла друга сесія студентів магістерських програм. Це був досить цікавий, різноманітний і водночас напружений тиждень. Сама по собі тема модуля, на перший погляд, досить академічна і...

Связаться с нами

Language »