Випуск 2021!

Досягайте високого Божого покликання!

 

Радість і гордість будь-якого учбового закладу – це його випускники. Особливо, коли вони добре підготовлені та готові до праці. Кременчуцька семінарія не є виключенням, адже її головним кредом є «Приготувати святих до справи служіння» (Єф. 4:12). Це головна ціль і посвята кожного співробітника семінарії. І тому, коли наступає день випуску нової групи студентів – це велике свято для кожного.

Таке свято відбулося 12 червня 2021 року в стінах семінарії, коли для 40 студентів різних програм рівня Бакалавр (“Пасторське служіння”, “Християнська душеопіка”, “Християнська освіта”) пролунав останній дзвоник. Серед випускників були також і студенті сертифікатної програми філії КЄС в м. Кропивницький. Хтось рік, хтось два чи чотири роки, але всі впевнено йшли до цієї події. Було багато хвилювань, напруженої праці, безсонних ночей… Але воно того варте, бо знання і навики так необхідні для служіння, особливо в наш час.

Роки навчання – це не тільки наука і практика. Це роки спілкування, дружби, взаємного формування християнського характеру і поваги один до одного. Це роки, коли студенти стають однією сім’єю, коли вже не уявляють життя один без одного. Ми раді, що саме такі відносини склалися в групі випускників цього року.

І ось настало це свято, яке і з радістю і невеликим сумом чекали всі. Студенти підготували з любов’ю урочистий зал, спеціальну декорацію. Ще з вечора отримували форму, чепурилися, хвилювалися. З ранку почали приїздити рідні й друзі, пастори церков і гості. Адже саме за їх підтримки та молитви стало можливим навчання студентів.

Лунає музика і величною ходою заходять викладачі та випускники в зал церкви. Це особливий час хвилювань – нарешті досягли! Щирим і по-батьківськи теплим прозвучало звернення ректора семінарії Овчаренко Івана. Зі словами поздоровлення звертаються до випускників керівники програм, ключові співробітники та шановні гості: заступник голови об’єднання церков ЄХБ України Фурта В.М. і старший пресвітер по Полтавській області – Овсій О.І. Їх меседж залишається незмінним: використовуйте знання для служіння і не зупиняйтесь на досягнутому!

Виходять випускники й дякують Богу і семінарії за чудовий час навчання, дружбу і спілкування. Цей час – найважливіший в їх житті та запам’ятається назавжди. Дякують за теплі стосунки з викладачами, за чудові умови навчання, за любов і терпіння до них. Дійсно, ці чотири роки зробили нас всіх однією командою та одною сім’єю. Це Божа робота і Він достойний слави.

Настає хвилюючий момент – зачитується наказ про видачу дипломів і визнання ступенів. Студенти підходять до ректора та отримують з рук його те, до чого йшли ці роки: дипломи та сертифікати ЄААА, підтверджуючи рівень своєї освіти. Академічний декан вручає випускникам книги, які з любов’ю були надані РІД-міністрі, місією «Євразія» і видавництвом «Смірна». Пастори церков звершують молитву посвяти для майбутнього служіння випускників.

Після урочистостей була святкова програма, яку підготували студенти. Все було: і жарти, і спогади, чудовий спів і конкурси, відео альбом і цікаві вікторини… Чулося багато теплих слів і побажань, поздоровлень і свідчень про вплив навчання. Одне було очевидне – ці роки залишаться в пам’яті на все життя. Всі хотіли, щоб дружба продовжувалась і такі спілкування уже випускників проходили регулярно.

Багато хто зі студенів вирішив дійсно не зупинятись, а продовжити навчання далі на магістерській програмі. Благо, що в цьому році Кременчуцька семінарія проводить набір на дві програми: «Магістр християнського керівництва» та «Магістр біблійного душеопікунства». А хтось, можливо з гостей чи друзів випускників, хто ще не отримував християнського навчання — замислився про подачу документів на програми рівня Бакалавр (“Пасторське служіння”, “Християнська душеопіка”, “Християнська освіта”).

Тож запрошуємо випускників КЄС і інших шкіл на навчання, щоб разом іти до наступної мети. Як говорить апостол Павло: «Забуваючи те, що позаду, і прямуючи до того, що попереду, я відчайдушно біжу до мети – до нагороди високого Божого покликання!» Фил 3:13,14.

 

Дивитись більше фото з випуску

 

Вам також може сподобатись…

Голоси крізь волання сирен

Голоси крізь волання сирен

З 14 по 18 листопада у місті Ізмір, Турецька Республіка, відбуваються загальні збори Міжнародної ради з євангельської теологічної освіти (ICETE, http://icete.info), які зібрали близько 500 учасників...

НАВЧАТИ ПО-ДОРОСЛОМУ

НАВЧАТИ ПО-ДОРОСЛОМУ

З 17 по 22 жовтня в стінах Кременчуцької євангельської семінарії відбулася сесія для студентів магістерських програм. На жаль, в умовах війни не всі мали можливість приїхати в Кременчук, тому...

Знову разом!

Знову разом!

Нарешті, після тривалої перерви, студенти II курсу бакалаврських програм “Пасторське служіння”, “Християнська освіта” та “Біблійна душеопіка” знову зібрались у стінах семінарії для навчальної сесії,...

Зв'язатися з нами

Language »