Допомога деокупованим містам

Наприкінці січня академічний декан КЄС Андрій Зигаленко та декан магістерської програми Олександр Зигаленко  відвідали церкву «Світло Євангелія» в місті Балаклія з гуманітарною допомогою.

На базі цієї церкви протягом двох років працював філіал семінарії, де навчалася велика група студентів. До випускного залишалося всього дві сесії… На жаль, 24 лютого розпочалася війна з Росією і через три дні місто було окуповане. Більшість віруючих евакуювалася. Ті, хто залишився, деякий час збирались в домі молитви. Але невдовзі прийшли окупанти і забрали приміщення, пастора арештували. Йому прийшлося пройти через тортури і  приниження, але він залишився вірний Господу. Бог чудом зберіг його життя.

У вересні Балаклія була звільнена українськими військами. Почалося відновлюватися життя та служіння в домі молитви. Розпочалася робота з невіруючими людьми – допомога продуктами, одягом, ремонтом зруйнованих будинків. Це зразу знайшло відгук в серцях людей і багато з них прийшли до церкви.

Відвідавши недільне богослужіння співробітники семінарії раділи бачачи заповнений зал людьми, більшість з яких тільки почали знайомитись з християнством після деокупації їхнього міста. Вони уважно слухали свідоцтво та проповіді, разом співали та спілкувались. Під час заклику до покаяння четверо людей вирішили віддати своє серце Господу!

Продовжуємо молитися за цю церкву, щоб в скрутний час для України вона дійсно була «Світлом Євангелія». Віримо, що прийде час і знову запрацює в цій церкві філіал КЄС і її стіни наповняться новими студентами!!!

You can help us in our ministry through our partners by only designating your donation «For Refugee Ministries of Kremenchuk Evangelical Seminary in Ukraine»:
Kontaktmission Giving portal https://www.gokmusa.org/donate/

Вам також може сподобатись…

Кілька кроків до мети

Кілька кроків до мети

У далекому 2017 році в Кременчуцькій Євангельській Семінарії відбувся перший набір на програму Лідер Підлітково-молодіжного служіння. Саме тоді велика кількість молодих служителів стали у ряди...

«Історична» сесія магістрів

«Історична» сесія магістрів

З 23 по 28 січні 2023 року відбулася спільна сесія двох магістерських програм Кременчуцької євангельської семінарії. Навчальний модуль складався з двох частин, присвячених історії душеопіки та...

Голоси крізь волання сирен

Голоси крізь волання сирен

З 14 по 18 листопада у місті Ізмір, Турецька Республіка, відбуваються загальні збори Міжнародної ради з євангельської теологічної освіти (ICETE, http://icete.info), які зібрали близько 500 учасників...

Зв'язатися з нами

Language »