Допомога деокупованим містам

Наприкінці січня академічний декан КЄС Андрій Зигаленко та декан магістерської програми Олександр Зигаленко  відвідали церкву «Світло Євангелія» в місті Балаклія з гуманітарною допомогою.

На базі цієї церкви протягом двох років працював філіал семінарії, де навчалася велика група студентів. До випускного залишалося всього дві сесії… На жаль, 24 лютого розпочалася війна з Росією і через три дні місто було окуповане. Більшість віруючих евакуювалася. Ті, хто залишився, деякий час збирались в домі молитви. Але невдовзі прийшли окупанти і забрали приміщення, пастора арештували. Йому прийшлося пройти через тортури і  приниження, але він залишився вірний Господу. Бог чудом зберіг його життя.

У вересні Балаклія була звільнена українськими військами. Почалося відновлюватися життя та служіння в домі молитви. Розпочалася робота з невіруючими людьми – допомога продуктами, одягом, ремонтом зруйнованих будинків. Це зразу знайшло відгук в серцях людей і багато з них прийшли до церкви.

Відвідавши недільне богослужіння співробітники семінарії раділи бачачи заповнений зал людьми, більшість з яких тільки почали знайомитись з християнством після деокупації їхнього міста. Вони уважно слухали свідоцтво та проповіді, разом співали та спілкувались. Під час заклику до покаяння четверо людей вирішили віддати своє серце Господу!

Продовжуємо молитися за цю церкву, щоб в скрутний час для України вона дійсно була «Світлом Євангелія». Віримо, що прийде час і знову запрацює в цій церкві філіал КЄС і її стіни наповняться новими студентами!!!

You can help us in our ministry through our partners by only designating your donation “For Refugee Ministries of Kremenchuk Evangelical Seminary in Ukraine”:
Kontaktmission Giving portal https://www.gokmusa.org/donate/

Вам також може сподобатись…

Навчання і покликання

Навчання і покликання

11-15 вересня пройшла перша сесія студентів програми "Лідер підлітково-молодіжного служіння" у Кременчуцькій Євангельській семінарії. 12 молодих людей, які подали документи на навчання, здали...

Коли в сім’ї царює Бог

Коли в сім’ї царює Бог

26 серпня, в рамках програми підготовки лідерів сімейного служіння відбулася сімейна конференція "Коли в сім'ї царює Бог". Захід був збагачений духовними підбадьореннями, новими поглядами та...

ШУБ: шлях до служіння

ШУБ: шлях до служіння

13 серпня 2023 року завершилася шоста сесія студентів програми Школа Учнів Благовісників. Позаду перший рік навчання, практики і формування на основі вчення Христа. Студенти пройшли такі предмети:...

Зв'язатися з нами

Language »