+38 (097) 753 57 90 info@kesua.org
Support KES Donate
Выбрать страницу

Чергова сесія ЦПМ відбулася 20-26 січня у місті Кропивницький, на базі церкви ЄХБ “Дім Євангелія”. Особливістю цієї сесії було поділ на групи братів та сестер через різницю в академічній частині навчання. Сестри вивчали Методику Викладання, брати — Гомілетику. 

Курс «Методика викладання» викладала сетра з Кропивницького, Олена Дорошенко, яка має дуже хороший досвід роботи з дітьми та підлітками.

Курс Гомілетика для братів проходив інтерактивним способом викладання. В теорії і практиці брати проходили тематичні і текстуальні проповіді. Студенти повинні були підготувати і проповідувати обидві категорії проповідей, після чого, працювали над аналітикою. Заключним іспитом було недільне богослужіння в місцевій церкві, яке ми використовували як базу для поточної сесії. 

Ми вважаємо, що навички викладання та проповідування будуть дуже важливими для наших студентів на місіонерських полях.

У практичній частині сесії для студентів було поставлено завдання підготувати та презентувати презентацію в PowerPoint про важливість глобальної місії. Презентація повинна бути представлена у суботу на обласній молодіжній конференції.

Понад шістдесят молодих людей відвідали цю конференцію з назвою εὐαγγέλιον і Missio Dei . Ми розповіли молоді Кіровоградщини про важливість глобальної місії. Також ми розповіли їм і про програму ЦПМ, тож сподіваємося що в групі нового набору будуть і представники Кіровоградської області.

Це один із слайдів з презентації студентів ЦПМ про важливість глобальної місії. Він свідчить про серйозний виклик, який стоїть перед новим християнським поколінням.

Долучайтеся до Господньої Місії на факультеті «Центр Підготовки Місіонерів»!