+38 (097) 753 57 90 info@kesua.org
Support KES Donate
Выбрать страницу

Наш шлюб був на межі краху. Але благословінням для нас стали наші друзі, що почали навчатися на факультеті “Лідери сімейного служіння” в Кременчуцькій Євангельській Семінарії.

Ми з чоловіком опинились в тупиковій ситуації – постійні сварки, проблеми в інтимному житті і навіть ненависть через образи. Рік за роком ми намагались самотужки щось змінити, вилікувати наш шлюб. Йшли, можна сказати, “навпомацки”.

Наші друзі почали навчатися в Кременчуцькій семінарії і запросили нас туди в якості «вільних слухачів». На першій же сесії ми зрозуміли, в чому наші проблеми. Зрозуміли, з чого потрібно починати й куди рухатись.

Ми були подружньою парою, що приїхала в цей учбовий заклад в першу чергу для власного зцілення, а не для того, щоб зцілювати інших.

Поступово ми почали рухатись у правильному напрямку, і наше подружнє життя почало покращуватись в різних сферах. Тепер ми виховуємо своїх двох діток в любові й терпінні (до сліз боляче, коли згадуєш, що вони виховувались в жахливій атмосфері). Не завжди все добре виходить. Але тепер вони бачать батьків, що люблять один одного, обіймаються, просять пробачення й пробачають.

Тепер, приїжджаючи на сесію, ми розуміємо, що можемо допомогти не лише собі, але й іншим сім’ям. Виявилось, що навколо є багато проблемних подружніх пар. І саме цікаве те, що вони “завжди були” – просто ми їх не помічали, бо були сконцентровані на власному житті, власних проблемах.

Бог може зцілити будь-який шлюб, будь-яке серце. Але добре, що є ті люди, що можуть вказати правильний напрямок. В цьому нам допомагає навчання в Кременчуцький семінарії.

Сестра М. (текст адаптований і виправлений)